Złuszczanie skóry twarzy bez podrażnień? Tak, to możliwe dzięki metodzie wodnej mikrodermabrazji!

0
1786

Złuszczanie skóry twarzy to jeden podstawowych zabiegów oferowanych przez wszystkie salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej. To przede wszystkim z tego względu, że jest to najprostszy i najtańszy ze sposobów na ogólną poprawę cery. Bardzo często jednak zdarza się, że po wykonanym peelingu lub mikrodermabrazji skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Choć to całkowicie naturalny efekt uboczny złuszczania skóry twarzy, to dolegliwości te mogą stanowić źródło pewnego dyskomfortu. Czy jednak możliwe jest złuszczanie skóry twarzy bez podrażnień? Tak, a to dzięki unikalnej metodzie mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial dostępnej w Klinice Miracki w Warszawie. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tego zabiegu.

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie nazywają mikrodermabrazję wodną Hydrafacial fenomenalnym rozwiązaniem w zakresie złuszczania skóry – zabieg pozwala w sposób błyskawiczny i intensywny odświeżyć, odmłodzić wygląd twarzy, szyi oraz dekoltu, a także usunąć drobne niedoskonałości bez narażania pacjenta na długotrwałe podrażnienie czy zaczerwienienie skóry. Podczas terapii Hydrafacial skóra jest głęboko oczyszczana, zrogowaciały naskórek zostaje złuszczony, zaś cera staje się wyraźnie wygładzona i odżywiona.  Zabieg doskonale łączy w sobie bezkryształową dermabrazję z zastosowaniem próżni oraz substancji aktywnych, zawierających kwas hialuronowy, glikolowy, salicylowy oraz antyoksydanty. Podczas trwającej zaledwie 30 minut procedury zabiegowej pacjent uzyskuje wyraźny efekt jednoczesnego oczyszczenia, nawilżenia i odmłodzenia skóry twarzy.

W czym tkwi sekret złuszczania skóry twarzy metodą Hydrafacial?

Gruntowne oczyszczanie skóry i usuwanie zrogowaciałego naskórka bez podrażnień możliwe jest w tym przypadku dzięki zastosowaniu specjalnych substancji aktywnych aplikowanych przy pomocy dysz jednorazowego użytku HydroPeel. Specjalnie skomponowany zestaw aktywnych składników poprawia mikrokrążenie i koloryt cery. Wielofunkcyjne serum, które stosuje się w pierwszym etapie zabiegu, ma za zadanie oczyścić, nawilżyć i rozświetlić skórę, a także dostarczyć jej cennych witamin i minerałów. Metoda Hydrafacial bardzo dobrze radzi sobie również z problemem cery tłustej i trądzikowej – dzięki zastosowaniu specjalnego serum Beta-HD możliwa jest skuteczna regeneracja i ochrona skóry zmagającej się z trądzikiem oraz nadmierną produkcją sebum przez gruczoły łojowe. Serum Antiox-6 pozwala skutecznie odmłodzić twarz (spłycić zmarszczki i wygładzić skórę), a przy tym zabezpieczyć ją przed wolnymi rodnikami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Po mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial możemy też spodziewać się likwidacji przebarwień oraz efektu rozjaśnienia skóry, a to dzięki zastosowaniu serum Antiox+.

Dla kogo zabieg złuszczający Hydrafacial?

Zabieg złuszczający Hydrafacial dedykowany jest praktycznie wszystkim, niezależnie od płci i wieku. Terapia może być stosowana zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn, jak i dzieci od 12. roku życia, zmagających się trądzikiem. Mikrodermabrazja Hydrafacial stanowi jeden z bezpieczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – mogą ją stosować nawet panie będące w ciąży i karmiące piersią. To całkowicie nieinwazyjny i komfortowy sposób na odświeżenie i odmłodzenie skóry twarzy, który nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Więcej informacji na temat innowacyjnego zabiegu złuszczania skóry twarzy metodą Hydrafacial znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/. Pytaj też o szczegóły bezpośrednio w Klinikach Miracki w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here