Z nami znajdziecie świetny oczyszczacz powietrza na każdą kieszeń

0
2903

Oczyszczacze powietrza to produkt coraz popularniejszy więc coraz więcej opcji można na tym rynku znaleźć. Warto więc od razu podejść do tematu w sposób nieco odmienny i zainwestować w odpowiedni oczyszczacz z łączonymi możliwościami. Najciekawszym podejściem będzie postawienie na dobry sprzęt z od razu wbudowaną opcją nawilżania powietrza. Pozwoli nam to na pewne oszczędności, ponieważ w większości przypadków właściwe nawilżenie to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Prezentujemy więc kilka rozwiązań, nie tylko dostępnych na każdą kieszeń, ale również spełniających założenia jakościowe, ilościowe oraz konstrukcyjne. Zapraszamy do przeglądu kilku propozycji rynkowych, którymi warto się zainteresować.

Gotie gna 350 – skuteczny i przyjazny naszym funduszom

Gotie gna 350 - skuteczny i przyjazny naszym funduszom

Oczyszczacz powietrza to sprzęt ciekawy, który ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Ma on bowiem zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Wiemy, że na zewnątrz, w okresie grzewczym zwłaszcza, jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia i zasadniczo trudno się z tym nie zgodzić, widząc zawiesinę obecną w miastach, która przypomina mgłę, a wcale nią nie jest.

Przy czym oczyszczacz powietrza spełnia swoje ważne zadanie, ale nie jest sprzętem idealnym. Przetwarzając bowiem powietrze i przepuszczając je przez wiele filtrów, może sprawić, że wytrącona zostanie z powietrza spora część wilgoci. Ta jest niezbędna dla prawidłowej pracy naszych błon śluzowych. Dlatego warto również zainwestować w odpowiedni nawilżacz, który to skoryguje i zadba o odpowiedni poziom wilgoci.

Model Gotie GNA 350 to przedstawiciel marki, która jako jedna z niewielu postanowiła podejść do tematu w sposób kompleksowy. Założono bowiem, że można w oczyszczaczu powietrza zamontować od razu nawilżacz. Ma to szereg plusów – nie tylko skorygowany zostaje problem, o którym wspominaliśmy. Po pierwsze – mniej wydajemy na zaopatrzenie sprzętowe, ponieważ w jednym rozwiązaniu otrzymujemy dwa produkty. Po drugie – podnosi się jakość oczyszczania powietrza. Dlaczego?

Ponieważ wilgoć łączy się z częścią zanieczyszczeń i usuwa je w ten sposób. W efekcie, zyskujemy rezultaty, których często nawet byśmy się nie spodziewali. Warto mieć świadomość tego stanu rzeczy.

A jak ogólnie prezentuje się ten oczyszczacz? Posiada zbiornik o pojemności 5 litrów, co pozwala na bardzo długą i wydajną pracę. Kiedy tylko woda się wyczerpie, produkt poinformuje nas o tym fakcie natychmiast. Dzięki temu będziemy mogli zareagować. Przy nawilżaczu zastosowano również filtr z żywicą jonowymienną, która dodatkowo oczyszcza wodę przed wygenerowaniem nawilżającej pary. Można też wprowadzić do użytku odpowiednie olejki aromaterapeutyczne.

Poza tym to bardzo dobry oczyszczacz, wykorzystujący zarówno filtrację HEPA, wstępną, wkład węglowy do filtracji węglem aktywnym, ale także naświetlanie lampą UV. W efekcie, otrzymujemy jeden z najszerzej działających produktów na rynku, oferujący sobą naprawdę wiele możliwości.

Warto też wspomnieć o tym, że rozwiązanie to posiada wydajność sięgającą 40 metrów kwadratowych, co prasuje ten oczyszczacz pod tym względem na bardzo przyzwoitym poziomie.

Warto się więc tym sprzętem zainteresować, a więcej na jego temat przeczytasz również na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/gotie-gna-350/.

Warmtec ap350w – marka która nie zawodzi

Warmtec ap350w - marka która nie zawodzi

Oczyszczacz warmtec ap350w to niedoceniony sprzęt o jakości naprawdę oszałamiającej, która potrafi w pojedynku 1 na 1 dosłownie pokonać większą część swoich konkurentów. Wynika to z bardzo szerokiego działania tego sprzętu, a dopiero dokładna analiza wykazuje wszystkie jego możliwości.

Na pierwszy ogień powinien iść system filtracji. Jest on aż siedmio poziomowy, stanowiąc chlubny wyjątek na tym rynku. Oprócz filtra wstępnego, usuwającego kurz , sierść i duże zanieczyszczania, mamy filtr węglowy do usuwania zanieczyszczeń gazowych i chemicznych oraz filtrację HEPA H13 do usuwania mikroskopijnych cząstek stałych w tym alergenów oraz pył zawieszony. Ten pakiet jest podejściem standardowym, wykorzystywanym bardzo często, więc nie powinno stanowić to wielkiego zaskoczenia.

Oprócz jednak tego zestawu, można znaleźć w tym sprzęcie odpowiednie sito molekularne, które będzie absorbować pochodne metanu, ksyleny, szkodliwe gazy i wiele innych związków, niefiltrowanych przez aktywny węgiel. Filtr kolejny, zimnokatalityczny, złożony z gąbki i dwutlenku tytanu, działa bakteriobójczo. Tak samo jak wbudowana lampa UV, która rozkłada struktury DNA bakterii i wirusów, które przedostały się przez filtr HEPA. Na samym końcu dochodzi do jonizacji, która usuwa jony dodatnie i wiele zanieczyszczeń, poprawiając wydatnie jakość powietrza.

I tutaj w zasadzie widzimy juz dominację tego rozwiązania. Produkt oferuje sobą jednak jeszcze więcej. Posada bowiem dodatkowo funkcję nawilżania powietrza z wykorzystaniem systemu ewaporacji. Wbudowany zbiornik o pojemności 1,5 l pozwala na wydatne nawilżenie otoczenia. Jeśli dodamy do tego wydajność sięgającą 75 metrów kwadratowych oczyszczanej powierzchni, to otrzymujemy naprawdę produkt z górnej półki.

Wbrew pozorom, cena za warmtec ap350w jest dość atrakcyjna – wystarczy dobrać właściwego dostawcę, gwarantującego odpowiednią stawkę. Na uwagę zasługuje też czytelna instrukcja, dołączona do warmtec ap350w, która dokładnie pozwala poznać i wdrożyć produkt.

Zachęcamy zatem do jeszcze dokładniejszego poznania tego rozwiązania. Jest to możliwe na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/warmtec-ap350w/, na której poruszono wiele dodatkowych kwestii, związanych z funkcjonowaniem tego sprzętu i jego możliwości.

Overmax aeri 2 5 – sprawdzony i tani

Overmax aeri 2 5 - sprawdzony i tani

W zasadzie overmax to nie tyle oczyszczacz powietrza, co porządny nawilżacz z funkcją dodatkowego oczyszczania. Jego konstrukcja jest bardzo ciekawa, a atrakcyjna cena sprawia, że warto się zainteresować tym produktem.

Posiada on wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów, co pozwala na bardzo wydajną i długą pracę bez przerw. W efekcie, można zostawić pracujący sprzęt i się nim nie przejmować przez dłuższy czas. Jest to możliwe tym bardziej, że sprzęt posiada moduły optymalizacyjne, które dopasowują pracę do wielkości pomieszczenia. Wspomaga ją dodatkowo dysza rotacyjna, która usprawnia rozprowadzanie pary oraz system czujników cyfrowych.

W kwestii oczyszczania, to mamy do czynienia z podwójnym podejściem. Wbudowany filtr ceramiczny filtruje wodę i usuwa z niej kamień, poprawiając jej jakość zarówno dla nas, jak i dla samego sprzętu. Ponadto wbudowany filtr powietrza wyłapuje większość cząsteczek kurzu, brudu oraz alergenów. Co warte jeszcze uwagi, to obecność możliwości wprowadzenia aromaterapii, która dodatkowo poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu.

Sterowanie sprzętem jest proste – wykorzystuje się do tego specjalny pilot oraz łatwy w obsłudze wyświetlacz w formie panelu LCD. Jako dodatek można uznać funkcję iluminacji świetlnych.

Produkt ma wydajność sięgającą 40 metró kwadratowych, co przy atrakcyjnej cenie sprawia, że overmax oczyszczacz powietrza opinie ma zasadniczo bardzo pozytywne i użytkownicy polecają generalnie wdrożenie produktu do użytku. Możesz zresztą więcej na jego temat przeczytać, poprzez odwiedzenie strony mu poświęconej, dostępnej pod adresem https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/overmax-aeri-2-5/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here