Egzotyczne kierunki windsurfingowe – co wybrać?

1
3385
szkolawindsurfingu

Masz dosyć deszczu i zimna, a nie chcesz czekać do wakacji? A do tego lubisz aktywnie spędzać czas wśród ludzi z pasją? Windsurfing lub kitesurfing może być propozycją właśnie dla ciebie. Nie musisz czekać na to, aż pogoda za oknem się poprawi. Możesz wyjechać gdzieś, gdzie przez cały rok trwa lato. Jak to zrobić?

Dla doświadczonej ekipy Fun Surf to nic trudnego. Od lat organizują wyjazdy na najlepsze spoty na całym świecie. Oferta tej szkoły windsurfingowej i kitesurfingowej jest bardzo szeroka. Od innych szkół wind i kitesurfingowych odróżnia ich pasja i doświadczenie. Od ponad 20 lat proponują wyjazdy szkoleniowe na wszystkich poziomach – wybierając takie spoty, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowany uczestnik mógł spróbować swoich sił. Oczywiście wyjazdy dostosowane są do pory roku i najlepszych warunków na danym spocie.

Znane kierunki europejskie to Hiszpania – Fuerteventura i kultowy spot Sotavento oraz Grecja – Lefkada i spot Vassiliki Bay oraz wyspy Rodos, Samos, Kos czy Sardynia. Jeśli nie zaspokaja to Waszych kryteriów „egzotyczności’’ nie martwcie się. Ekipa Fun Surf lata też do Egiptu (Soma Bay), na Wyspy Zielonego Przylądka,
na Mauritius, do Kenii i Zanzibaru.

W okresie styczeń – marzec najlepszą destynacją będą Wyspy Zielonego Przylądka. Wyspa Sal, na której znajduje się spot to najbardziej rozwinięta turystycznie wyspa archipelagu Cabo Verde. Jej znakiem rozpoznawczym są długie plaże, krystalicznie czysta woda i 330 dni słonecznych w roku.

Zaś idealną propozycją na tegoroczny weekend majowy może być Egipt i Soma Bay.
Jest to bardzo znana destynacja wśród miłośników kite i windsurfingu. Miejscowość położona jest 35 km od Hurghady i zachęca jednymi z najpiękniejszych plaż w Egipcie oraz ciepłą wodą, w której można ćwiczyć, ile tylko zapragniemy.

Pozytywnie zakręceni instruktorzy Fun Surf cały czas szukają nowych inspiracji i miejscówek. Fun Surf – poza wyjazdami grupowymi ze szkoleniem z FunSurfowym instruktorem organizuje także wyjazdy indywidualne. Oznacza to dostosowanie się do oczekiwań klienta, który może wybrać dowolne miejsce na świecie i termin wyjazdu. Następnie szkoła wind/kitesurfingowa szuka najlepszej oferty pod względem przelotu, hotelu, transferów a także jeśli chodzi o wypożyczenia sprzętu w miejscowych bazach. Jesteśmy zwolnieni od załatwiania formalności i nie musimy się o nic troszczyć, a ze sobą zabrać jedynie dobry humor i zapał do nauki, która zawsze powinna być przyjemnością, a nie koniecznością.

Zainteresowany? Więcej informacji na temat wyjazdów udzieli team szkoły Fun Surf. Pomogą wybrać wyjazd wind/kite lub surfingowy, doradzą kierunek i dostosują go do optymalnego dla Ciebie terminu.

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu Fun Surf jest do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 81 4 415 416 a także na stronach http://www.surftravel.pl oraz https://windsurfing.com.pl

Sprawdź ofertę, skontaktuj się i przeżyj niezapomniane chwile wind&kite z Fun Surf za granicą lub w Polsce.

Poprzedni artykułRodzaje specjalizacji stomatologicznych
Następny artykułRęcznie robione, zdrowe soki
Miłośniczka sportu i zdrowego odżywiania. Na co dzień trener personalny i instruktorka fitness, wykonująca swój zawód z pasji i powołania. Swoją pozytywną energią do ćwiczeń i dbania o swój wygląd i zdrowie stara się zarażać wszystkich dookoła. Hobbistycznie testerka kosmetyków.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here