Nawet jeśli nasz łazienka wygląda na czystą to i tak są miejsca gdzie znajdują się drobnoustroje.

Jak wiadomo kapusta to bardzo zdrowe warzywo, które zawiera dużo witamin. Niewiele osób wie, że kapusta jest lekkostrawna i niskokaloryczna.

Zima zbliża się wielkimi krokami, warto już dziś pomyśleć o tym by wzmocnić swoja odporność na ten okres.

W porównaniu z naszymi przodkami żyjemy cztero krotnie dłużej niż oni. Specjaliści twierdzą, że w najbliższym czasie będziemy żyć jeszcze dłużej a to dzięki postępowi inżynierii tkankowej oraz nanotechnologii.

Niektórzy zastanawiają się dlaczego inni są bardzo niscy. Przyczyn może być sporo, może to być wpływ substancji toksycznych które mogły oddziaływać na Płud podczas ciąży.

Gdy nasz układ immunologiczny pracuje bez zarzutów umiemy na co dzień poradzić sobie z zarazkami.

med8Zima zawitała u nas na dobre, w tym tygodniu temperatury spadały poniżej -15 stopni. Pamiętajmy, że nasze ciało prawidłowo funkcjonuje tylko w temperaturze 37 stopni.

rakSzczególnie groźnym nowotworem dla kobiet jest rak szyjki macicy. Do tego rozwija się on u kobiet nie dając żadnych objawów.

operacjaJest dużo chorób, które można wyleczyć tylko za pomocą operacji. Operacje te wykonywane są w dwóch trybach albo planowanym albo nagłym.

przedawkowanie-witaminyNie każdy o tym wie, ale nadmiar witamin tak samo jak mikroelementów może zaszkodzić. Zarówno jedne jak i drugie są po prostu niezbędne po to by nasz organizm prawidłowo funkcjonował.